UTorrent

UTorrent to program prosty w obsłudze, posiadający interfejs w języku polskim. Dzięki niemu użytkownik ma możliwość między innymi pobierania wielu plików jednocześnie. Co więcej, UTorrent https://programy.net.pl/program,utorrent.html pozwala także na nadawanie priorytetów operacjom oraz na ich kolejkowanie. Oprogramowanie ma wbudowaną wyszukiwarkę, dzięki której można uruchamiać materiały multimedialne oraz wyszukiwać darmowe pliki torrent. Aplikacja pozwala na sprawdzanie poziomów seedów oraz peerów, a także na wyłączanie, resetowanie oraz wprowadzanie komputera w stan hibernacji.

Popularny i doceniany program

UTorrent jest bardzo dobrym narzędziem także do udostępniania plików za pomocą metody przeciągania oraz upuszczania, za co jest to program doceniany przez wielu użytkowników. Co więcej, program posiada także specjalny chat oraz można nim sterować przy pomocy telefonu posiadającego system Android. 

Bezpłatny i dostępny dla każdego

Program UTorrent można pobierać bez opłat. Podczas instalacji można zezwolić także na instalację dodatkowego paska narzędziowego w przeglądarce a także na zainstalowanie nowej wyszukiwarki oraz strony startowej. Oczywiście jeżeli użytkownik nie chce decydować się na dodatkowe opcje proponowane przez kreator instalacji, wystarczy po prostu odznaczyć odpowiednie okienko przed ich potencjalną instalacją. Warto wspomnieć, iż UTorrent zawiera komponenty reklamowe, które są jednak zupełnie nieszkodliwe i są bezpieczne dla komputera. Działanie tych adware ogranicza się tylko do wyświetlania reklam.