Totolotek zakłady bukmacherskie

Na polskim rynku mamy conajmniej kilkadziesiąt legalnie działających firm bukmacherskich. Każda z nich oferuje inny bonus, trochę inne zakłady czy kursy. W gąszczu tych firm nowi gracze często zastanawiają się którego bukamchera wybrać. Ja ze swojej strony polecam zakłady bukmacherskie totolotek – https://bonumart.pl/totolotek-zaklady-bukmacherskie/

Totolotek to polska firma działająca na naszym rynku od blisko 25 lat. Od 2013 roku wprowadzili oni możliwość stawiania zakładów online i rozwijają głównie te gałąź biznesu. Mają oni w swojej ofercie ogrom różnych dyscyplin sportowych. Począwszy od tych najbardziej popularnych jak piłka nożna, siatkówka, koszykówka czy tenis kończąc na zakładach w lekkoatletyce czy pływaniu. Na totolotku postawimy wszystkie główne ligi w różnych sportach, ale nie braknie też niższych lig. W piłce nożnej często nawet możemy stawiać lokalne drużyny z niskich lig. W innych sportach jest podobnie.

Prócz klasycznych zakładów na zwycięzcę meczu mamy szereg innych zakładów. Możemy stawiać na ilość bramek/punktów czy gemów w zależności od dyscypliny. Możemy postawić ilości punktów pojedynczego zawodnika, ilości fauli rzutów różnych czy asów serwisowych. 

Prócz regularnie grających lig możemy też obstawiać największe imprezy sportowe. Mistrzostwa świata, Europy, Ameryki czy chociażby olimpiada – to wszystko mamy w totolotku. Jak mało nam sportu to mamy sporty wirtualne, bądź politykę. Możemy obstawić kto zostanie prezydentem Polski czy Stanów Zjednoczonych. 

Warto też dodać, że bonus w tym bukamcherze jest jeden z wyższych, na start dostajemy aż do 500 złotych, a dodatkowo mamy różne inne cykliczne bonusy.