Tabletki na odchudzanie – jak działają, jakie najlepsze?

Wybierając tabletki na odchudzanie powinniśmy postawić na naturalność. Warto wybrać preparaty zawierające fitozwiązki, a nie apteczne suplementy zawierające syntetycznie wytworzone, chemiczne związki. Nie od dziś wiadomo, że zdrowie ukryte jest w naturze!

Figurena zawiera herbatę chińską, herbatę pu-erh, morszczyn pęcherzykowaty, fasolę zwyczajną, wyciąg z guarany i imbiru lekarskiego. 

  • Zielona herbata ma silne właściwości przeciwutleniające i jest kluczowym składnikiem w leczeniu otyłości na całym świecie. Wywiera pozytywny wpływ na wchłanianie i trawienie pokarmów oraz na modulację metabolizmu węglowodanów i tłuszczowców. Poza tym, działa termogenicznie i hamuje angiogenezę (rozwój patologicznych naczyń krwionośnych, rozwijających się zwykle w procesie tworzeniu guza). Wszystko odbywa się dzięki obecności katechin GTCE, które zwiększają ilość wydalanego tłuszczu.
  • Herbata pu-erh zawiera ogromną ilość dobroczynnych polifenoli oraz ECEG – katechinę, która przedostaje się do komórek tłuszczowych, gdzie może wspomóc procesy spalania materiałów zapasowych. W tym samym czasie odpowiednie składniki, muszą przedostać się do komórek tłuszczowych i wziąć udział w rozbiciu ECEG i przeniesienia go do krwioobiegu. Związki zawarte w herbacie pu-erh znacząco ułatwiają ten proces.
  • Morszczyn pęcherzykowaty działa dobroczynnie na procesy związane z odchudzaniem, ponieważ zawiera jod, który stymuluje pracę tarczycy, a więc, ułatwia wydzielanie hormonów, odpowiedzialnych za utrzymanie prawidłowej sylwetki. Poza tym, wspiera perystaltykę jelit i ułatwia opróżnianie.
  • Fasola zwyczajna jest źródłem tzw. „fasolaminy”, która zapobiega trawieniu skrobi. Związek hamuje działanie enzymu, który odpowiada za przekształcanie skrobi w cukry proste. W ten sposób nadmiar skrobi nie zostaje przekształcony w materiały zapasowe, które następnie wędrują do komórek tłuszczowych.

Figurena to tabletki na odchudzanie – https://biodyne.org/, które działają na kilka sposobów: zapobiegają wchłanianiu kalorii, działają termogenicznie i blokują apetyt.

Moringa slim to wysokiej jakości preparat zawierający wyciąg z liści moringi. Liście rośliny obfitują przede wszystkim we flawonoidy: kwercetynę, rutynę, kwas galusowy i chlorogenowy. Wszystkie są cenionymi antyoksydantami, wspierającymi procesy odchudzania. Łącząc się z właściwymi receptorami, ułatwiają wydzielanie odpowiednich enzymów, jakie ułatwiają topienie tłuszczu.

Nowoczesna Slimcea, co w niej niezwykłego?

Slimcea to nowoczesne tabletki na odchudzanie, które zawierają bioflawonoidy cytrusowe, winian L-karnityny, ekstrakt z guarany, wyciąg z nasion białej fasoli, wyciąg z imbiru, izoflawonoidy sojowe. Każda z wymienionych substancji ma szczególne właściwości odchudzające. Działają głównie poprzez wspieranie metabolizmu komórkowego i zdolności do wiązania z receptorami ciepła, dzięki czemu, ilość energii emitowanej do otoczenia jest o wiele większa niż zwykle. Innymi słowy, spalamy więcej kalorii, niż standardowo! Poza tym, oczyszczamy organizm z toksyn, odmładzamy go, hamujemy apetyt i ułatwiamy pracę jelitom.